Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
RUSZA VIII EDYCJA PROGRAMU STAŻOWEGO KIERUNEK ORLEN

21-03-2022  

 
Spółka ORLEN Serwis dołączyła do VIII edycji programu stażowego Kierunek ORLEN. Zapraszamy do aplikowania na płatny, półroczny staż do jednej ze Spółek Grupy ORLEN.

Oferujemy 49 ofert stażowych w różnych zawodach. Staże odbywają się w Jedliczach, Katowicach, Płocku, Trzebini, Warszawie, Włocławku.​

Do aplikowania zapraszamy studentów ostatnich lat studiów, absolwentów kierunków nie tylko inżynieryjnych, również kierunków ścisłych, ekonomicznych jak i humanistycznych.

Zadania podczas stażu są związane bezpośrednio z projektami realizowanymi w Grupie ORLEN, a stażysta ma możliwość uczestniczenia bezpośrednio lub pośrednio w zadaniach związanych z topowymi projektami i inwestycjami Grupy ORLEN. Każdy ze stażystów zdobywa umiejętności pod okiem przy indywidualnym wsparciu opiekuna. Poza zadaniami merytorycznymi stażysta otrzymuje pakiet indywidualnych szkoleń rozwijających kompetencje twarde, miękkie oraz uczestniczy w spotkaniach, które pomagają poznać poszczególne Spółki ORLENU oraz nawiązać przyjaźnie w społeczności stażystów.

Aplikacje można przesyłać do 25 kwietnia 2022 w odpowiedzi na ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej PKN ORLEN oraz Spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Eko, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, Energa Logistyka, Energa OZE. 


Więcej informacji na temat programu stażowego w Grupie ORLEN: staż Kierunek ORLEN
Oferta w Spółce ORLEN Serwis: ORLEN Serwis​​

 

Staż, Orlen, Kierunek, PKN Orlen

 
 
 

Marki Grupy ORLEN