Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Informacje o firmie

ORLEN Serwis to Spółka z ponad 50-letnim doświadczeniem, posiadająca swoje oddziały w trzech lokalizacjach w Polsce – w Płocku, Włocławku i Trzebini, a także w Czechach i na Litwie.

Firma należy do Grupy Kapitałowej ORLEN, jednego z największych i najwyżej ocenianych pracodawców w Polsce.

Realizujemy usługi w branży automatycznej, mechanicznej, elektrycznej oraz maszyn wirujących na rzecz Grupy Kapitałowej ORLEN oraz ANWIL.

Podstawową działalność Spółki koncentrujemy na utrzymaniu ruchu instalacji przemysłowych, obsłudze urządzeń i instalacji, realizacji remontów oraz usług diagnostyczno-pomiarowych.

Nasz zespół to ponad 2000 pracowników - doświadczonych inżynierów automatyków, elektryków, mechaników, elektromonterów, inżynierów wsparcia produkcji, operatorów dźwigów i maszyn wirujących, a także informatyków, kupców oraz specjalistów działów wsparcia.

Kultura organizacyjna ORLEN Serwis S.A. oparta jest na Wartościach ORLEN, którymi są: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność. Atutami są nasze kompetencje, entuzjazm, innowacyjne myślenie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w codziennej pracy.

 
 

Marki Grupy ORLEN