Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Współpraca z Zespołem Szkół Technicznych w Chrzanowie

18-09-2020  Aktualności

ORLEN Serwis podjęła współpracę z Zespołem Szkół Technicznych "FABLOK" w Chrzanowie. Podpisanie umowy o współpracy partnerskiej odbyło się 4 września br. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie w obecności Starosty, Pana Andrzeja Urygi. ORLEN Serwis reprezentowali: Pan Maciej Moroz - Członek Zarządu ds. Handlowych, Pan Krzysztof Cudek - Dyrektor Oddziału w Trzebini oraz Pan Rafał Bochenek - Kierownik Oddziału w Trzebini, Szkołę zaś - Pani Dyrektor Agnieszka Siejka-Lasoń.
 
ORLEN Serwis obejmuje patronatem uczniów klasy technikum kształcących się w zawodach: technik elektryk i technik automatyk. Dzięki współpracy, uczniowie otrzymają możliwość odbywania praktyk zawodowych w Oddziale ORLEN Serwisu w Trzebini. Uczniowie wraz z nauczycielami będą również odbywać wizyty studyjne i dowiedzą się, jak wygląda praca w ORLEN Serwis. Ponadto pracownicy Spółki w ramach zajęć praktycznej nauki zawodu przekażą młodzieży swoją specjalistyczną wiedzę oraz podzielą się cennym doświadczeniem.


ORLEN Serwis otrzymał tytuł Partnera Dydaktycznego Szkoły. 

Chrzanowski Zespół Szkół Technicznych „FABLOK" to już kolejna placówka dydaktyczna, z którą współpracuje ORLEN Serwis. Umowy o współpracy mamy podpisane także  z:
  • Zespołem Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej - Curie z siedzibą w Płocku – od 2015 roku, kształcenie w zawodzie technik elektryk.
  • Zespołem Szkół Elektrycznych we Włocławku – od 2016 roku, kształcenie w zawodzie technik elektryk. 
  • Zespołem Szkół Technicznych w Płocku – od 2019 roku, kształcenie w zawodzie technik mechanik. 
  • Zespołem Szkół CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu – od 2019 roku, kształcenie w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.


We wszystkich szkołach uczniowie odbywają praktyki oraz mają możliwość poznania pracy w naszej Spółce, a my z kolei otrzymujemy szansę poznania uczniów – być może  potencjalnych przyszłych, wykwalifikowanych pracowników naszej firmy. W trakcie nauki przekazujemy podstawową wiedzę z zakresu obszarów działalności ORLEN Serwis czyli automatyki, elektryki i mechaniki.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN