Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Ruszył program stażowy „Kierunek ORLEN”

19-06-2019  Aktualności

W dniu 17 czerwca 2019 roku stażyści rozpoczęli 6-miesięczny, płatny staż, realizowany w ramach Programu "Kierunek ORLEN”. Adresatami stażu w ORLEN Serwis są studenci i absolwenci szkół wyższych.
Kierunek_Orlen.jpg


Stażyści w ciągu najbliższych miesięcy - przy wsparciu swoich opiekunów - będą zdobywać doświadczenie zawodowe w obszarach: finansowo – kontrolingowym, systemów zarządzania i inżynierii. 
Staż w ORLEN Serwis to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej firmie, działającej w kilku lokalizacjach w Polsce i za granicą. Założeniem stażu jest przygotowanie studentów i absolwentów do pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem i zatrudnienie najlepszych w ORLEN Serwis. Stażyści będą realizować zadania merytoryczne, osadzone w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Ponadto stażyści będą mieli szansę rozwinąć swojej kompetencje miękkie i umiejętności interpersonalne podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów.
„Kierunek ORLEN” to prestiżowy projekt stażowy PKN ORLEN, który powstał z myślą o rozwoju zawodowym studentów i absolwentów uczelni wyższych m.in. o profilu technicznym i ekonomicznym. Celem programu jest przygotowanie stażystów do podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku i tym samym zapewnienie ciągłości zatrudnienia w obszarach biznesowych GK ORLEN.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN