Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Rozpoczęliśmy rekrutację do V edycji programu stażowego „Kierunek ORLEN”

17-03-2020  Aktualności

Rozpoczęliśmy rekrutację do V edycji programu stażowego „Kierunek ORLEN”
 
Qkod.png

Wystartowała rekrutacja do tegorocznej edycji naszego flagowego programu „Kierunek ORLEN”, w ramach którego stażyści już w połowie czerwca rozpoczną sześciomiesięczne staże w Grupie ORLEN. Na aplikacje i zrealizowane case study czekamy do 14 kwietnia br. W związku z wyjątkową sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 uwzględniamy ewentualne wydłużenie terminu aplikowania do programu. O ewentualnych zmianach terminu będziemy informować na bieżąco.
 
Aplikuj do programu, jeżeli jesteś studentem lub absolwentem uczelni o profilu inżynieryjnym, ekonomicznym lub biznesowym. Oferujemy wiele różnych możliwości stażowych. Łącznie blisko 45 ogłoszeń stażowych, w ramach kilkunastu specjalizacji i w dziewięciu różnych miastach w Polsce. Staże oferuje osiem Spółek Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis oraz ORLEN Upstream.
 
Zadania realizowane podczas stażu będą dostosowane do kierunku wykształcenia i specjalizacji stażysty, aby przy indywidualnym wsparciu opiekuna przez sześć miesięcy móc zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do rozwoju i budowania swojej kariery.
 
Więcej na temat programu stażowego: Kliknij LINK 
 
Ogłoszenia stażowe są dostępne bezpośrednio na stronach Spółek oraz: Kliknij LINK
 
LinkedIn: Kliknij LINK

 
 
 

Marki Grupy ORLEN