Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Rekrutowaliśmy na Targach Pracy w Płocku

19-10-2017  

ORLEN Serwis brał udział w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbyły się w połowie października w ORLEN Arenie.

Uczestnicy targów interesowali się aktualnymi ofertami pracy, a także programem praktyk oraz staży. Spółka proponowała kandydatom aplikację na stanowisko automatyka, mechanika, elektryka, a także inżyniera wsparcia produkcji oraz specjalisty ds. maszyn wirujących. Zainteresowanych karierą w ORLEN Serwis informowano również o działalności spółki, możliwościach rozwoju, a także wymogach jakie są stawiane przed potencjalnymi pracownikami.

IMG_0217.JPG
Aneta Politewicz - specjalista ds. personalnych na Targach Pracy w Płocku

Targi pracy, dla osób aktywnie poszukujących zatrudnienia oraz przyszłych absolwentów szkół, są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania z pracodawcą. Tego typu spotkanie z pewnością dają szansę by nie tylko dowiedzieć się więcej o firmie jako potencjalnym pracodawcy, czy aktualnych ofertach pracy, ale pozwala również uzyskać informacje dotyczące tendencji panujących na rynku pracy.

Firmom natomiast uczestnictwo w Targach Pracy daje możliwość promocji w środowisku zawodowym, a także szansę na pozyskanie kompetentnych pracowników, którzy zechcą identyfikować się z nowym pracodawcą i przyjętymi w niej wartościami.

Spółka ORLEN Serwis zatrudnia obecnie ponad 1500 pracowników. W związku z profilem działalności poszukuje przede wszystkim automatyków, elektryków i mechaników. Swoim pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szeroki pakiet świadczeń socjalnych jak m.in. dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych, rehabilitacyjnych, działalności kulturalno-oświatowej, a także dofinansowanie do wypoczynku.

Organizatorami tegorocznych Targów byli: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku.​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN