Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Serwis na Akademickich Targach pracy

08-11-2018  

Podczas Targów Pracy, zorganizowanych na Uniwersytecie Gdańskim, spotkaliśmy się ze studentami i absolwentami uczelni z Trójmiasta, którzy poszukiwali bezpośredniego kontaktu z cenionymi pracodawcami.

Zdjęcie.JPG

Naszą spółkę reprezentował przedstawiciel z Działu Personalnego – Pan Krzysztof Różański oraz Kierownicy z Wydziału Warsztatowego Maszyn Wirujących – Pan Bartosz Baryła i Pan Piotr Gajewski, którzy zapoznali zainteresowanych z historią firmy, specyfiką pracy oraz wartościami i zasadami, jakie obowiązują w ORLEN Serwis. Studenci wykazywali ogromne zainteresowanie możliwością odbycia praktyk oraz stażu zawodowego w naszej Spółce. Wielu absolwentów Szkół Wyższych poszukiwało zatrudnienia na stanowisku automatyka i mechanika.  

Targi pracy, dla osób aktywnie poszukujących zatrudnienia oraz przyszłych absolwentów szkół, są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania z pracodawcą. Takie spotkania  dają szansę by nie tylko dowiedzieć się więcej o firmie jako potencjalnym pracodawcy, czy aktualnych ofertach pracy, ale pozwalają również uzyskać informacje dotyczące trendów  panujących na rynku pracy.

Uczestnictwo w Targach Pracy daje ORLEN Serwisowi  możliwość promocji w środowisku zawodowym, a także szansę na pozyskanie kompetentnych pracowników, którzy zechcą identyfikować się z Naszą Spółką i przyjętymi w niej wartościami.

 
​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN