Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Serwis buduje profesjonalne zaplecze kadrowe!

18-11-2019  

Dążąc do zapewniania Spółce wykwalifikowanej oraz zaangażowanej  kadry ORLEN Serwis, po raz kolejny spotkał się ze studentami - tym razem podczas Targów Pracy w  Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (AGH). To prestiżowa i czołowa uczelnia techniczna w Polsce kształcąca obecnie około 30 tys. studentów na 62 kierunkach.

 
IMAG0995.jpg
IMAG0996.jpg

Spotkanie miało na celu kontakt ze studentami   kierunkach adekwatnych do działalności naszej Spółki - automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika. Nasz Zespół: Magdalena Szałkowska z HR, Rafał Bochenek z Obszaru elektryki i automatyki oraz Krzysztof Cudek Dyrektor Oddziału ORLEN Serwis S.A. w Trzebini, zaprezentował studentom i mieszkańcom Krakowa i okolic profil działalności naszej Spółki z Grupy ORLEN, posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie.

Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - na wydarzeniu zjawiło się ponad 4500 odwiedzających! Reprezentanci ORLEN Serwisu przedstawili  aktualne oferty pracy, przyjęli  wiele CV oraz odpowiedzieli  na pytania związanie z oczekiwanymi jakie powinien spełnić kandydat aby podjąć współpracę z ORLEN Serwis  w Trzebini, gdzie świadczone są usługi serwisowe na rzecz ORLEN Południe.

Podjęcie bezpośrednich rozmów z  ORLEN Serwis  było świetną okazją nie tylko dla osób poszukujących pracy, ale także dla osób nastawionych na dalszy rozwój zawodowy. ORLEN Serwis  stwarza wiele różnych możliwości, daje szansę uczestnictwa w różnorodnych projektach, także odbywania praktyk i staży oraz zdobywania doświadczenia i mierzenia się z wyzwaniami. U nas można liczyć na współpracę z ekspertami, posiadającymi unikalną wiedzę w swojej specjalizacji.

Obecnie ORLEN Serwis zatrudnia  ponad 2000 pracowników: automatyków, elektryków, mechaników, elektromonterów, inżynierów wsparcia produkcji, operatorów dźwigów i maszyn wirujących, także informatyków, kupców oraz specjalistów działów wsparcia biura. Swoje usługi Spółka realizuje na terenie Polski w Płocku, Włocławku, Trzebini, Jedliczu oraz w Czechach i na Litwie, co umożliwia podjęcie zatrudnienia w dogodnej lokalizacji.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN