Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Ludzie najważniejszą wartością i kapitałem

08-05-2018  

Spółka ORLEN Serwis doceniła uczniów ”Klasy Automatyków” z Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku i Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej – Curie w Płocku.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, Prezes Zarządu – Albert Kołodziejski wyróżnił 9 najlepszych uczniów Technikum klasy Automatyków objętej patronatem szkoleniowym Spółki ORLEN Serwis. Trzech uczniów programu zostało również docenionych przez dyrekcję szkoły za najwyższą średnią uzyskanych ocen oraz zaangażowanie w działalność szkoły, czy działalność sportową.

4.jpg

Pan Albert Kołodziejski – Prezes Zarządu, Pani Magdalena Szałkowska – Specjalista w Dziale Personalnym – zakończenie roku szkolnego
w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku.

W Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej – Curie w Płocku Członek Zarządu ds. Operacyjnych - Tomasz Dobrowolski wyróżnił 3 najlepszych uczniów, którzy w 2017 r. po zakończonych praktykach otrzymali specjalną pochwałę od ORLEN Serwis ​za swoje szczególne zaangażowanie i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy.

Program „Klasa Automatyków” polega na stałej współpracy specjalistów ORLEN Serwisu z kadrą szkolenia zawodowego. Zajęcia naukowe
z zakresu automatyki odbywają się w pracowni szkolnej wyposażonej w urządzenia przekazane przez Spółkę. Natomiast  wiedza przekazywana jest przez doświadczonych pracowników ORLEN Serwis. Spotkania z fachowcami i ekspertami  mają charakter zajęć dodatkowych, na które mogą zgłosić się wszyscy chętni uczniowie. 

Działalność ORLEN Serwis po raz kolejny została doceniona przez dyrekcję Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku oraz Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej – Curie w Płocku specjalnym podziękowaniem za wsparcie procesu dydaktycznego w tych placówkach oświatowych.

Cieszące się popularnością zajęcia z zakresu automatyki, duże zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju uczniów Klas Technikum motywuje ORLEN Serwis do dalszego angażowania się w realizację projektów wspierających społeczność lokalną!
 
-
ORLEN Serwis jest Spółką stawiającą na ciągły rozwój. Projekt „Klasa Automatyków” doskonale wpisuje się w ten rozwój. Ideą projektu stały się nasze wartości: „Ludzie” i „Energia”, bowiem nie zdołamy bez ludzi i ich energii „Napędzać przyszłości”. Energia młodych ludzi jest niezwykle cenna dla naszej Spółki. Wierzymy bowiem, iż część uczniów z „Klasy Automatyków” zasili szeregi pracowników ORLEN Serwis i stanie się jej integralną częścią. To  co wyróżnia ORLEN Serwis to nasi kompetentni i profesjonalni Pracownicy - podkreśla Prezes Zarządu - Albert Kołodziejski.

 

​​​​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN