Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
GaszynChallenge ORLEN Serwis S.A. dla Zosi

21-07-2020  Aktualności

 
Pracownicy ORLEN Serwis S.A. dołączyli do charytatywnego wyzwania pod nazwą #GaszynChallenge, które polega na wykonaniu 10 pompek lub przysiadów i zbiórce pieniędzy na leczenie Zosi Paczwa. Sześciomiesięczna dziewczynka choruje na SMA typu 1 – rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na ratunek dla małej Zosi jest zebranie pieniędzy na terapię genową, określaną jako najdroższy lek świata, który pomoże powstrzymać wyniszczającą chorobę.

Do challengu ORLEN Serwis licznie dołączyli pracownicy wszystkich polskich lokalizacji Spółki: Płocka, Włocławka, Jedlicza oraz Trzebini. „Pompowaliśmy” wszędzie – w biurach i na warsztatach – zawsze z zapałem i ciepłymi myślami o Zosi. Cała Załoga wykazała się nie tylko wielkim zaangażowaniem, ale również hojnością – wspólnie do puszek zebraliśmy ponad 7500 zł! Dodatkowo decyzją Zarządu Spółki przekazaliśmy na rzecz Zosi darowiznę finansową w wysokości 5000 zł.

Do wyzwania nominowaliśmy nasze spółki zależne: ORLEN Service Česká Republika i ORLEN Service Lietuva, a także przyjaciół z Biura Techniki PKN ORLEN. Czekamy na Wasze #GaszynChallenge! 

 
 
 ​​​​ 

Bardzo dziękujemy za wspaniałą postawę naszych pracowników i trzymamy kciuki za małą Zosię! 

 

CSR, dobroczynność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN